Heatlok Soy

Zmudowski Piotr
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2018, 13:46

Heatlok Soy

Post autor: Zmudowski Piotr » 23 lut 2018, 14:31

Piana zamknięto komórkowa Heatlok Soy. Jedna, szybka aplikacja tej izolacji znacznie zmniejszy czas oraz koszt prac.
Piana zamknięto komórkowa Heatlok Soy jest pianą izolacyjną odznaczającą się wysoką efektywnością oraz uniwersalnym zastosowaniem zarówno w obiektach komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Produkt tworzy specjalnie zaplanowane przegrody zapewniające lepsze parametry odporności termicznej i służące jako optymalna bariera powietrzna oraz pewna paroizolacja. Sztab specjalistów Demilec (USA) nieustannie pracuje nad tworzeniem nowatorskich systemów, aby zaoferować Państwu i Państwa obiektom tylko najlepszą jakość i wydajność izolacji natryskowych, powłok polimocznikowych i elastomerowych oraz ponadprzeciętną rzetelność świadczonych przez nas usług.

Piana Heatlok Soy to idealna Izolacja fundamentów.
Pianka poliuretanowa bardzo dobrze sprawdzi się przy izolacji fundamentów, gwarantując efektywną hydro- i termoizolację. Nasz produkt Heatlok Soy 240 o strukturze zamknięto-komórkowej nadaje się do stosowania nie tylko w nowo powstających budynków, ale też w tych, gdzie konieczne jest przeprowadzenie prac uszczelniających fundamenty (w przypadku przemarzania czy przemakania).

Wyjątkowe właściwości Heatlok Soy 240 przekładają się na dotarcie i dokładne wypełnienie przez piankę każdej szczeliny w fundamencie, która tworzy warstwę skutecznie zabezpieczającą obiekt przed wilgocią.
Załączniki
heatlok.pdf
(5.16 MiB) Pobrany 158 razy
ODPOWIEDZ